1198082
Vjeteslav Kliuchnikov
(Född 1956)
Vjeteslav kliuchnikov, olja på duk, signerad. daterad 2008 a tergo.

VJETESLAV KLIUCHNIKOV, olja på duk, signerad. Daterad 2008 a tergo.

"Stilleben med röda bär". 60 x 90 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
5 000 SEK