1198246
Ulla & Gustav Kraitz
Ulla & gustav kraitz, skulptur, äpple, fogdarp, förslöv.

ULLA & GUSTAV KRAITZ, skulptur, äpple, Fogdarp, Förslöv

Högbränt stengods, signerad KRAITZ. Höjd 12 cm

Obetydligt slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P2
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 250
214
237
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
5 dec 15:43
2 250 SEK
5 dec 8:33
1 810 SEK
3 dec 18:09
1 600 SEK
28 nov 10:48
1 000 SEK