Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1198389
Dagmar Glemme
(Född 1942)
Dagmar glemme, triptyk, olja på duk, signerad.

DAGMAR GLEMME, triptyk, olja på duk, signerad.

"Stjärnans födelse II"
Mått per del 100x50 cm.
Storlek på hela triptyken 100x150 cm.

Visst slitage vid kanter/hörn.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Utropspris
3 000 SEK