Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1198468
HÄNGE, med kedja. 18K guld.
HÄnge, med kedja. 18k guld.
HÄnge, med kedja. 18k guld.
HÄnge, med kedja. 18k guld.
HÄnge, med kedja. 18k guld.
HÄnge, med kedja. 18k guld.

Hänge med otydliga svenska stämplar. Möjligen namnstämpel END. Kedja längd 41 cm. Totalvikt 5,2 gram.

Lagning. Omarbetad. Åldersrelaterat slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C4
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 300
123
137
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
6 jan 16:35
1 300 SEK
2 jan 22:19
1 000 SEK