1198539
Wilhelm Wik
(1897-1987)
Wilhelm wik, olja på duk/pannå, signerad wik och daterad 1963.

WILHELM WIK, olja på duk/pannå, signerad Wik och daterad 1963.

"Tjurfäktning", 26 x 34 cm.

Krackelyrer.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
2 500 SEK