Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1198600
Lisa Larson
(Född 1931)
Lisa larson, relief, keramik, stämplad lisa l. i godset a tergo.

LISA LARSON, RELIEF, keramik, stämplad Lisa L. i godset a tergo.

Glaserat stengods. 23 x 16 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
200 EUR