Konst Modern svensk konst
1198634
RIITTA KALENIUS, olja på duk, signerad och daterad -04.
Riitta kalenius, olja på duk, signerad och daterad -04.

Stilleben med skålar. 80 x 100 cm.

Helhetsintrycket är gott. Obetydligt ytslitage.

Utropspris
400 EUR