Konst Grafik
1198793
Fernandez Arman
(1928-2005)
Fernandez arman, färglitografi, signerad, numrerad 134/150.

FERNANDEZ ARMAN, färglitografi, signerad, numrerad 134/150.

Utan titel.
Bladstorlek 75,5x55,5 cm.

Oramad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L39

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 400
133
148
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
25 nov 21:01
1 400 SEK
23 nov 23:44
1 200 SEK
23 nov 23:44
1 000 SEK
23 nov 23:43
800 SEK