Möbler Skåp & Byråar
1198851
BYRÅ, 1800-talets senare del.
ByrÅ, 1800-talets senare del.
ByrÅ, 1800-talets senare del.
ByrÅ, 1800-talets senare del.
ByrÅ, 1800-talets senare del.
ByrÅ, 1800-talets senare del.

Målad och med tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 77. Djup 50. Höjd 83 cm.

Senare målning och beslag. Slitage. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 100
297
332
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
8 dec 19:35
3 100 SEK
8 dec 19:35
3 000 SEK
8 dec 19:35
2 900 SEK
8 dec 19:35
2 700 SEK
8 dec 17:07
2 500 SEK