Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1198899
EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampor, ett par, mässing samt glas, 1900-talets mitt.
Einar bÄckstrÖm, bordslampor, ett par, mässing samt glas, 1900-talets mitt.

Modellnummer 6717. Höjd exl skärm 42 cm.

Slitage. Spricka i mässingen.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK