Möbler Skåp & Byråar
1198960
BYRÅ, fyra lådor, 1900-talets början
ByrÅ, fyra lådor, 1900-talets början.

Ek. Översta lådan med fyra fack. Höjd 76, bredd 65, djup 45 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Märken. Smärre torrsprickor.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
3 000 SEK