Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Contemporary
1199119
Ivor Abrahams
(Född 1935)
Ivor abrahams, skulptur, signerad och daterad 1975.

IVOR ABRAHAMS, skulptur, signerad och daterad 1975.

"Cut out wall". Höjd 29, längd 41, djup 18 cm.

Ställvis hårdare slitage. Större skador. Smuts.

Placering: Visas på begäran

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK