Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Klockor & Ur Armbandsur
1199182
TUDOR, shock-resisting, armbandsur, 34,5 mm
Tudor, shock-resisting, armbandsur, 34,5 mm.

guld på stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1955.

Caliber 82, Boettnr 91647, Referensnr 7804

Slitage. Skadat glas. Repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23

Utropspris
4 000 SEK