Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1200194
Veijo Hukka
(Född 1932)
Veijo hukka, gouache, signerad och daterad -88.

VEIJO HUKKA, gouache, signerad och daterad -88.

"Valfångare", bildstorlek 53 x 73 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T42
Proveniens

Modern Art Collection - MAC.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
180
1 903
200
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (1 bud)
18 jan 10:59
180 EUR