Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1200917
AMPEL, mässing, 1800-tal.
Ampel, mässing, 1800-tal.
Ampel, mässing, 1800-tal.
Ampel, mässing, 1800-tal.
Ampel, mässing, 1800-tal.

För 3 ljus. Total höjd ca 105 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Ena kedjan lagad.

Utropspris
250 EUR