Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Belysning Taklampor
1201262
TAKLAMPA, Tranås Stilarmaturer AB, 1950/60-tal.
Taklampa, tranås stilarmaturer ab, 1950/60-tal.

Taklampa av teak och glas. Tre ljuspunkter. Längd ca 46, bredd ca 13, justerbar höjd.

Smärre slitage, repor, märken. Ej funktionstestad.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
2 500 SEK