Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1201381
STIG LINDBERG, väggrelief, stengods, Gustavsberg. Signerad.
Stig lindberg, väggrelief, stengods, gustavsberg. signerad.

Figur till häst, ca 32 x 35 cm.

Obetydligt slitage.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
3 000 SEK