Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Belysning Bordslampor
1203516
BORDSLAMPOR, ett par, Bergboms 1900-talets andra hälft.
Bordslampor, ett par, bergboms 1900-talets andra hälft.

Modellnr B-024, stomme av mässing, total höjd ca 65 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Repor. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

1 000
95
105
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
14 jan 13:32
1 000 SEK
13 jan 18:22
300 SEK