Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Övrigt
1203696
Art Déco
Gab, kaffeservis, 3 delar, art déco, tenn, 1935.

GAB, kaffeservis, 3 delar, Art Déco, tenn, 1935

Tenn. Handtag i svärtat trä. Kaffekanna, sockerskål, gräddkanna. Märkta "GAB TENN SVENSK VARA". Höjd ca 6-15 cm.

Slitage. Bucklor. Anlupen.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK