Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Smycken Armband
1203760
ARMRING och ÖRHÄNGEN, korall.
Armring och ÖrhÄngen, korall.
Armring och ÖrhÄngen, korall.
Armring och ÖrhÄngen, korall.
Armring och ÖrhÄngen, korall.
Armring och ÖrhÄngen, korall.
Armring och ÖrhÄngen, korall.
Armring och ÖrhÄngen, korall.
Armring och ÖrhÄngen, korall.

Örhängen 18K guld, stämplade GAU, Gaudy. Armring gulmetall, innerdiameter ca 6 cm. Öppningsbar, med säkerhetskedja. Bredd ca 8 - 15 mm. Örhängen korallknappar, diameter ca 6 mm.

Lagning. Ett örhänge saknar bakstycke

Övrigt

För export utanför EU krävs tillstånd.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

1 500
143
155
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
11 feb 16:35
1 500 SEK
11 feb 16:34
1 400 SEK
11 feb 16:34
1 200 SEK
5 feb 8:32
1 000 SEK