Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1204006
LJUSSTAKAR ETT PAR, med figuriner, sekelskiftet 1900 / 1900-talets första del.
Ljusstakar ett par, med figuriner, sekelskiftet 1900 / 1900-talets första del.

Porslin, märkta AR(?). Höjd ca 19 cm.

Åldersrelaterat slitage. Nagg. Lagning.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V5
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
95
105
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
12 jan 22:31
1 000 SEK
8 jan 22:43
750 SEK