Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1204318
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016)
Carl fredrik reuterswÄrd, litografier, 2 st, signerade och numrerade 126/200.

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, litografier, 2 st, signerade och numrerade 126/200

Kompositioner. Bladstorlek 55 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK