Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Diverse Övrigt
1204351
BESTICKSCHATULL, med bestickservis 124 delar, nysilver, Storbritannien.
Bestickschatull, med bestickservis 124 delar, nysilver, storbritannien.

Schatull fanerat med teak, tre lådor. 41 x 31 x 19 cm. Bestickuppsättning 124 delar i nysilver märkt Made in UK.
12 fiskgafflar 17 cm
12 fiskknivar 20 cm
12 bordsgafflar 17,5 cm
12 bordsknivar 20 cm
12 bordsskedar 18,5 cm
12 matgafflar 18,5 cm
12 matknivar 21,5 cm
12 matskedar 20,5 cm
12 kaffeskedar 13 cm
12 bakelsegafflar 13,5 cm
2 salladsbestick 21 cm
Smörkniv 16 cm
Soppslev 30 cm
2 uppläggningsskedar 19-21,5 cm

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK