Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Smycken Armband
1204624
Armband 18K guld och vitguld
Armband 18k guld och vitguld.
Armband 18k guld och vitguld.
Armband 18k guld och vitguld.
Armband 18k guld och vitguld.

längd ca 19 cm, vikt 85 g. Stämplad GHR, Stockholm 1994.

Bruksslitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Slutpris
27 000
2 573
2 788
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
10 feb 13:53
27 000 SEK
10 feb 13:52
25 500 SEK
3 feb 18:01
24 500 SEK