Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Övrigt
1204833
Jens Quistgaard
(Född 1919)
Jens quistgaard, bricka danmark 1900-talets mitt/andra hälft.

JENS QUISTGAARD, bricka Danmark 1900-talets mitt/andra hälft

Blålackerat trä, mörkt med träetikett Dansk design Denmark IHQ, 69x53 cm

Bruksslitage. Repor. Sprickor. Avnött. Färgbortfall.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK