Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1207039
BUDDHA, Amitayus, kopparlegering, Tibet, 1900-tal.
Buddha, amitayus, kopparlegering, tibet, 1900-tal.

Amitayus sittandes på dubbel lotustron. Höjd 21 cm.

Slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
3 000 SEK