Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Övrigt
1208036
TAKLAMPOR, 4 st, modell AA 59, Itsu, 1900-talets mitt.
Taklampor, 4 st, modell aa 59, itsu, 1900-talets mitt.

Beige- och vitlackerad metall, vitt galler. Bär tillverkarens stämpel. Storlek 26x25 cm. Höjd 22 cm.

Slitage och märken. Spår av målfärg. Ej funktionstestade.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
500 EUR