Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1208745
SKÅLAR, tre stycken, samt FAT, keramik och porslin. Troligen Yuan samt 1800-tal.
SkÅlar, tre stycken, samt fat, keramik och porslin. troligen yuan samt 1800-tal.

Diameter 11,5-19,5 cm.

En med sprickor. Slitage. Krackelyr. Nagg.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
2 500 SEK