Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Smycken Armband
1209048
Armring 18K guld
Armring 18k guld.
Armring 18k guld.
Armring 18k guld.

bredd 6.5 mm, inre diameter 65 mm, vikt 23 g. Stämplad CGG, Örebro 1980.

Bruksslitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Utropspris
8 000 SEK