Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1209297
PG Thelander
(Född 1936)
Pg thelander, etsning och collage, signerad.

PG THELANDER, etsning och collage, signerad.

Ryttare på sten. Plåtstorlek 49 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T226
Proveniens

Bukowskis vårens moderna 1996.

Jämför H. 112.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

3 200
305
330
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
8 feb 21:30
3 200 SEK
7 feb 17:01
3 000 SEK
6 feb 5:53
2 000 SEK
4 feb 20:13
1 700 SEK
4 feb 6:36
1 600 SEK