Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1209676
Karin Olsson
(1928-2006)
Karin olsson, olja på duk, signerad.

KARIN OLSSON, olja på duk, signerad.

"Träd i landskap". 27 x 35 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
2 500 SEK