Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Belysning Golvlampor
1212150
Hans-Agne Jakobsson
(1919-2009)
Hans-agne jakobsson, golvlampor, ett par, 1900-talets andra hälft.

HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampor, ett par, 1900-talets andra hälft.

Vitlackerad trästomme på tredelad fot av mässing. Höjd med skärm 132 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Repor med missfärgningar. Ena lampan med nyare lampsockel.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2
Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)736 40 94 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK