Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

1214475
OKÄND KONSTNÄR, 1800-TAL, olja på duk.
OkÄnd konstnÄr, 1800-tal, olja på duk.

Enligt uppgift prinsessan Sophia Albertina av Sverige. 28 x 24,5 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK