Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

1216314
Ida von Schulzenheim
(1859-1940)
Ida von schulzenheim, olja på pannå, signerad.

IDA VON SCHULZENHEIM, olja på pannå, signerad.

Vilande hund. 31,5 x 40 cm.

Krackelerad.

Övrigt

Säljes till förmån för organisationen Min Stora Dag.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK