Important Spring Sale 625  –
Följ auktionen live  ⟩
Important Spring Sale 625  –
Följ auktionen live  ⟩
Smycken Armband
1220678
ARMRING 18K guld med pärla
Armring 18k guld med pärla.
Armring 18k guld med pärla.
Armring 18k guld med pärla.
Armring 18k guld med pärla.

inre diameter 66 mm, diameter pärla ca 10 mm, totalvikt 36 g, öppningsbar. Stämplad BEO, Stockholm.

Bruksslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
17 000 SEK