Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Belysning Golvlampor
1221568
GOLVLAMPA 1970/80-tal
Golvlampa 1970/80-tal.
Golvlampa 1970/80-tal.
Golvlampa 1970/80-tal.

Tre ställbara ljuskällor, stomme av kromad metall, höjd ca 146 cm

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK