Belysning Golvlampor
1226906
GOLVLAMPA, Asea, mässing, 1900-talets andra hälft.
Golvlampa, asea, mässing, 1900-talets andra hälft.

Textilklädd skärm. Höjd 162 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK