Konst Modern svensk konst
1227792
Olle Pettersson
(Sverige, 1905-1991)
Olle pettersson, olja på duk, signerad.

OLLE PETTERSSON, olja på duk, signerad

Utsikt genom ett fönster. 61 x 73,5 cm.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
2 500 SEK