1242735
Tyko Sallinen
(Finland, 1879-1955)
Tyko sallinen, olja på duk, signerad och daterad -41.

TYKO SALLINEN, olja på duk, signerad och daterad -41.

Motiv från Nagu. 49 x 64 cm

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
500 EUR