Konst Modern svensk konst
1243279
Stig Claesson (Slas)
(Sverige, 1928-2008)
Stig claesson, pastell, signerad och daterad mars -99.

STIG CLAESSON, pastell, signerad och daterad mars -99.

"Etnas utbrott". I. 41 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK