Konst Modern svensk konst
1245345
Bruno Karlsson
(Sverige, Född 1927)
Bruno karlsson, olja på duk, signerad.

BRUNO KARLSSON, olja på duk, signerad

Fjällandskap med fors. 63x100 cm.

Vågigt papper eller duk.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
2 500 SEK