Militaria Mynt
1247269
MYNT, guld, 3 dollars, Liberty, USA. 1855. Vikt ca 5 gram.
Mynt, guld, 3 dollars, liberty, usa. 1855. vikt ca 5 gram.

Diameter ca 20 mm.

Smärre slitage och repor.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
5 000 SEK