Konst Modern svensk konst
1247713
Bertil Herlow Svensson
(Sverige, 1929-2012)
Bertil herlow svensson, färglitografier, 4 st, signerade och numrerade 5/175.

BERTIL HERLOW SVENSSON, färglitografier, 4 st, signerade och numrerade 5/175.

Komposition i fyra delar. 50 x 70 cm per styck.

Ej examinerad ur ram. Vågigt papper.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
3 000 SEK