Design Övrigt
1247798
KAJSA MELANTON, vävnad, signerad KM
Kajsa melanton, vävnad, signerad km.

Bildstrl 39,5 x 47 cm

Smärre slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
3 000 SEK