Konst Modern svensk konst
1249437
Bengt Göran Karlsson
(Sverige, Född 1954)
Bengt gÖran karlsson, olja på duk, signerad.

BENGT GÖRAN KARLSSON, olja på duk, signerad.

Dansen. 90 x 110 cm.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
15 000 SEK