Konst Modern svensk konst
1250259
Stig Morin
(Sverige, Född 1943)
Stig morin, olja på duk, signerad och daterad 77.

STIG MORIN, olja på duk, signerad och daterad 77.

"Vårlandskap". 30x20 cm.

Smärre slitage.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
3 000 SEK