Konst Modern svensk konst
1251818
Mac Hamilton
(Sverige, Född 1952)
Mac hamilton, olja på papper uppfäst på pannå, signerad mac hamilton. utförd 1987.

MAC HAMILTON, olja på papper uppfäst på pannå, signerad Mac Hamilton. Utförd 1987.

"Stilleben". 65 x 80 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T218

Galerie Blanche, Stockholm; privat samling.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 350
130
154
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
14 okt 15:07
1 350 SEK
14 okt 15:07
1 250 SEK
14 okt 15:06
800 SEK
9 okt 17:50
400 SEK