Konst Modern svensk konst
1253766
Sverker Broström
(Sverige, 1938-1997)
Sverker brostrÖm, olja på duk, signerad.

SVERKER BROSTRÖM, olja på duk, signerad.

Stilleben. 69 x 86 cm.

Kantförstäkt duk.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T30
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 000
193
228
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
20 okt 17:51
2 000 SEK
20 okt 17:51
1 900 SEK
16 okt 10:26
1 800 SEK
13 okt 17:50
666 SEK