Konst Grafik
1258381
Hans Wigert
(Sverige, 1932-2015)
Hans wigert, handkolorerad torrnålsetsning, signerad hans wigert.

Hans Wigert, handkolorerad torrnålsetsning, signerad Hans Wigert.

"Vassbåten". Utförd 1984. P. 26,5 x 25 cm.
"Vassbåten" i stort format i olja (116 x 89 cm) utförde Wigert 1990.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V512
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 200
118
141
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
21 nov 17:45
1 200 SEK
21 nov 17:14
1 001 SEK
17 nov 8:21
900 SEK
16 nov 18:32
850 SEK