Konst Modern svensk konst
1259853
Okänd konstnär 1900-tal
OkÄnd konstnÄr 1900-tal , olja på duk.

OKÄND KONSTNÄR 1900-TAL , olja på duk

Sittand kvinna, 62 x 66 cm

Något ytslitage

Tilläggslista

Mindre ytslitage

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK